Bilety do Zakopanego – sprzedaż w kasach

Majówka zbliża się wielkimi krokami, przypominamy zatem o możliwości wybrania się pociągiem Kolei Śląskich do stolicy polskich Tatr. Od soboty (22.04) bilety na przejazd specjalny do Zakopanego będzie można kupić bezpośrednio w COP w Katowicach i w kasach w Bielsku-Białej, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Aby mieć pewne miejsce w pociągu, nie warto czekać do ostatniej chwili. Największym zainteresowaniem cieszy się rzecz jasna pierwszy pociąg do Zakopanego i ostatni powrotny do Katowic.

W piątek kończy się możliwość internetowej rezerwacji biletów. Osoby, które zarezerwowały, ale nie odebrały jeszcze swojego biletu, mają na to pięć dni od momentu rezerwacji. Aby jednak dać „drugą szansę” tym, którzy przegapili termin rejestracji internetowej, oferujemy możliwość kupienia biletu bezpośrednio w Centrum Obsługi Pasażera w Katowicach i kasach w Bielsku-Białej. Taki bilet kosztuje 30 zł i – podobnie jak przy rezerwacji – zapewnia miejsca siedzące. Pozostaje jeszcze możliwość zakupienia biletu na pokładzie pociągu w dniu odjazdu. Taki bilet jest tańszy o 10 zł, ale nie gwarantuje miejsca siedzącego. Dodatkowo pula takich biletów będzie mocno ograniczona. Stąd też zachęcamy, żeby nie czekać do ostatniej chwili i wybrać się w przyszłym tygodniu po zakup naszych biletów do kas.

Więcej szczegółów na temat pociągu do Zakopanego można znaleźć w naszej zakładce Turystyka. Warto również zapoznać się z godzinami otwarcia kas w Bielsku Białej oraz COP w Katowicach. Informacje te można je znaleźć w zakładce Kup Bilet → na dworcu.

▼ Podaj dalej ▼