Zaczynasz studia? Przez miesiąc możesz jeździć Kolejami Śląskimi za złotówkę!

Rok 2017 rokiem studenta

Rozpoczął się październik a w raz z nim rok akademicki. W związku z tym Koleje Śląskie pragną przypomnieć o specjalnej ofercie dedykowanej świeżo upieczonym żakom – bilecie „Studenciak”.

Bilety „Studenciak” mogą kupić studenci 1. semestru 1. roku 1. stopnia studiów licencjackich i inżynierskich oraz jednolitych magisterskich. Są to bilety za symboliczną złotówkę, miesięczne, imienne oraz obowiązujące w wybranej przez siebie relacji (tam i powrót). Zakup biletu możliwy jest poprzez platformę SkyCash – aplikację obsługiwaną za pomocą telefonu komórkowego. Bilet „Studenciak” można nabyć do końca października 2017 r. Jest on ważny przez miesiąc od daty zakupu, np. bilet kupiony 5 października będzie ważny do 4 listopada. Bilet jest ważny z zaświadczeniem o przyjęciu na studia potwierdzonym przez dziekanat uczelni. Dokument ten można pobrać ze strony internetowej Kolei Śląskich (http://kolejeslaskie.com/rok-studenta/). Do skorzystania z oferty uprawnia również ważna legitymacja studencka – wydana nie wcześniej niż w lipcu 2017 roku. Każda uprawniona osoba będzie mogła skorzystać ze specjalnej oferty jeden raz. Z promocji wyłączony jest jedynie odcinek przygraniczny Chałupki – Bohumin.

Bilety z oferty „Studenciak” są sprzedawane od prawie dwóch tygodni. Warto przypomnieć, że we wrześniu dostępna była także pierwsza ze specjalnych ofert dedykowanych studentom – „Studenciak-Weekend”. Z dwóch ofert Kolei Śląskich skorzystało do tej pory prawie 500 studentów.

Celem jesiennych działań promocyjnych Kolei Śląskich jest zachęcenie studentów do podróżowania pociągami. Śląski przewoźnik chce przekonać żaków do tego, aby na początku roku akademickiego sprawdzili, czy podróż koleją jest dla nich atrakcyjną formą dotarcia na uczelnie.

Dodatkowe informacje dotyczące specjalnych ofert dostępne są na stronie internetowej www.kolejeslaskie.com/rok-studenta.

Spot promocyjny oferty „Studenciak”: