Utrudnienia na odcinku Katowice Ligota – Tychy

Przypominamy, że do 10 listopada, w związku z zaplanowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe pracami remontowo-modernizacyjnymi rozjazdów kolejowych, pasażerów korzystających z pociągów kursujących na liniach biegnących przez odcinek Katowice Ligota – Tychy czekają utrudnienia.

Wprowadzone w rozkładzie jazdy zmiany sprowadzają się do zmniejszenia liczby połączeń na linii Katowice – Zwardoń (S5), Sosnowiec Główny – Tychy Lodowisko (S4) oraz Katowice – Wisła Głębce (S6).

Szczegółowe informacje o zmianach w rozkładzie jazdy można znaleźć w INFORMACJI NT. ROZKŁADU JAZDY. Prosimy również o zapoznanie się ze szczegółowymi godzinami odjazdów oraz terminami kursowania pociągów: w LINIOWYM ROZKŁADZIE JAZDY dostępnym na naszej stronie internetowej oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe (dostępnych m.in. na dworcach kolejowych i peronach). W celu uniknięcia pomyłek prosimy zwracać uwagę na termin obowiązywania danego rozkładu umieszczony obok nazwy linii komunikacyjnej.

Przypominamy o możliwości wyrażania swoich opinii na temat aktualizowanego rozkładu jazdy. Podróżni mogą wysyłać e-maile ze swoimi sugestiami dotyczącymi wprowadzenia ewentualnych zmian w rozkładzie jazdy na adres rozkladjazdy@kolejeslaskie.com.

Skargi, reklamacje i pytania można kierować na jeden z trzech poniższych adresów e-mail:

bok@kolejeslaskie.com (pytania dotyczące rozkładu jazdy, oferty handlowej, cen biletów, zniżek, itp.),

skargi@kolejeslaskie.com (skargi oraz reklamacje),

pasazer@kolejeslaskie.com (kwestie dotyczące osób niepełnosprawnych).