Specjalne pociągi na Igry

igry 2017 - rozkład jazdy pociągów

W tym roku po raz kolejny mamy przyjemność wspierać „Igry”, czyli juwenalia studentów Politechniki Śląskiej. Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy dodatkowe nocne połączenia.

Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem zapewnimy nocne pociągi powrotne z Gliwic do Katowic po czwartkowych i piątkowych koncertach odbywających się w ramach wydarzenia. Dodatkowo uruchomione zostaną też połączenia z Katowic do Gliwic. Pociągi zatrzymają się na wszystkich stacjach pośrednich obsługiwanych przez Koleje Śląskie. Pełny rozkład jazdy nocnych pociągów można znaleźć w tabeli poniżej:

igry 2017 - rozkład jazdy pociągów

W dodatkowych pociągach będzie obowiązywać taka sama taryfa jak w pociągach rozkładowych (koszt jednorazowego biletu studenckiego z Gliwic do Katowic to 2,94 zł). Honorowane będą też wszystkie bilety miesięczne, okresowe itp.

Współpraca pomiędzy Politechniką Śląską i Kolejami Śląskimi obejmuje również wzajemną promocję. W naszych pociągach oraz Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach można np. zobaczyć materiał zachęcający do udziału w studenckiej zabawie.

▼ Podaj dalej ▼