Z przyjemnością możemy podsumować, że nasze dzisiejsze spotkanie z miłośnikami kolei okazało się bardzo owocne. Wśród tematów poruszanych przez przybyłych gości znalazły się zarówno kwestie związane z rozkładem jazdy, jak i np. obsługą podróżnych i ofertą handlową.

Na pytania przybyłych gości oprócz pracowników Kolei Śląskich odpowiadał również Adam Gajda, przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Wśród najważniejszych postulatów w dyskusji pojawiły się prośby o zwiększenie liczby połączeń w takich relacjach jak np. Katowice – Cieszyn i Rybnik – Żory. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również zagadnienia związane z rozszerzeniem siatki połączeń Kolei Śląskich o nowe relacje.

Oczywiście w dyskusji nie zabrakło nawiązania do wciąż gorącego tematu, czyli transportu publicznego w metropolii. Otrzymaliśmy również dużo cennych sugestii dotyczących naszej oferty handlowej i systemu obsługi podróżnych. Zarząd Kolei Śląskich miał również okazję uchylić rąbka tajemnicy co do paru niespodzianek, które szykujemy dla naszych podróżnych.

Wszystkim uczestnikom spotkania bardzo dziękujemy za udział i zabranie głosu w dyskusji (również za nadsyłanie propozycji drogą mailową przez osoby, które nie mogły się zjawić na spotkaniu) – o żadnym nie zapomnimy, a tam gdzie będziemy mogli – wprowadzimy zmiany.