Kolej na Beskidy z przewodnikiem

Koleje Śląskie we współpracy ze Spółdzielnią Turystyczną „Turysta” oraz z Urzędem Miasta Wisła uruchamiają specjalną ofertę turystyczną „Kolej na Beskidy”:

wycieczki z przewodnikiem po Beskidach w cenie biletu Kolei Śląskich!

Wybierz interesującą Cię wycieczkę, zgłoś udział w wycieczce na adres e-mail: turysta@turysta.katowice.pl, kup bilet Kolei Śląskich, wsiądź do pociągu, na stacji z której wyruszy wycieczka zgłoś się z biletem do licencjonowanego przewodnika i BAW SIĘ DOBRZE!

 

Beskidzkie wycieczki z przewodnikiem:

 

PIERWSZA WYCIECZKA

GDZIE: Trzy Kopce Wiślańskie, szczyt Orłowa.
JAK: od stacji WISŁA UZDROWISKO przejście szlakiem turystycznym do stacji USTROŃ POLANA. Przejdź do zakładki liniowy rozkład jazdy, żeby znaleźć pociąg, który z twojej miejscowości dojedzie do stacji WISŁA UZDROWISKO.
KIEDY: 24 czerwca 2017 o godzinie 09:30 od stacji WISŁA UZDROWISKO.

 

DRUGA WYCIECZKA

GDZIE: szczyt Wielka Czantoria, Przełęcz Beskidek, Nydek.
JAK: od stacji USTROŃ POLANA przejście szlakiem turystycznym z powrotem do stacji USTROŃ POLANA. Przejdź do zakładki liniowy rozkład jazdy, żeby znaleźć pociąg, który z twojej miejscowości dojedzie do stacji USTROŃ POLANA.
KIEDY: 29 lipca 2017 o godzinie 09:30 od stacji USTROŃ POLANA.
Inne wycieczki z przewodnikiem do Wisły i okolic znajdziesz na stronie wisla.pl/turysta/calendar/180

Zobacz zdjęcia z tej wycieczkiRozwiń aby przeczytać więcej

 

TRZECIA WYCIECZKA

GDZIE: Bocanovice, szczyt Kozubova, zwiedzanie Jablunkova, Navsi.
JAK: od stacji BOHUMIN przejazd do stacji BOCANOVICE, przejście szlakiem turystycznym do stacji NAVSI, przejazd do stacji BOHUMIN. Przejdź do zakładki liniowy rozkład jazdy, żeby znaleźć pociąg, który z twojej miejscowości dojedzie do stacji BOHUMIN.
KIEDY: 26 sierpnia 2017 o godzinie 06:10 od stacji BOHUMIN.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ: wycieczka jest zawarta w cenie biletu Kolei Śląskich jaki należy zakupić do stacji Chałupki. Bardzo ważne jest, żeby zakupić bilet z oferty „SilesiaWeekend”, gdyż bilet ten jest honorowany przez Koleje Czeskie (ČD) od stacji Chałupki do Bohumina oraz w całym kraju Morawsko-śląskim. Zatem posiadając ten bilet nie ma potrzeby dokupywania biletu Kolei Czeskich i można bezpłatnie podróżować pociągami Kolei Czeskich w granicach kraju Morawsko-śląskiego, czyli również na odcinku Bohumin – Bocanovice i powrót. Więcej o honorowaniu biletów Kolei Śląskich przez czeskiego przewoźnika „České drahy“ można przeczytać na stronie internetowej: http://kolejeslaskie.com/obsluga-podroznych/oferty/na-wycieczke/czechy/

 

 

CZWARTA WYCIECZKA

GDZIE: szczyt Prusów, Hala Boracza, szczyt Słowianka, Abrahamów.
JAK: od stacji WĘGIERSKA GÓRKA przejście szlakiem turystycznym z powrotem do stacji WĘGIERSKA GÓRKA. Przejdź do zakładki liniowy rozkład jazdy, żeby znaleźć pociąg, który z twojej miejscowości dojedzie do stacji WĘGIERSKA GÓRKA.
KIEDY: 23 września 2017 od stacji WĘGIERSKA GÓRKA (ze względu na zmianę Rozkładu Jazdy – godzina rozpoczęcia wycieczki zostanie podana w późniejszym terminie).

 

PIĄTA WYCIECZKA

GDZIE: szczyt Klimczok oraz szczyt Szyndzielnia, zwiedzanie Bielska-Białej.
JAK: od stacji WILKOWICE BYSTRA przejście szlakiem turystycznym do stacji BIELSKO-BIAŁA GŁÓWNA. Przejdź do zakładki liniowy rozkład jazdy, żeby znaleźć pociąg, który z twojej miejscowości dojedzie do stacji WILKOWICE BYSTRA.
KIEDY: 7 października 2017 od stacji WILKOWICE BYSTRA (ze względu na zmianę Rozkładu Jazdy – godzina rozpoczęcia wycieczki zostanie podana w późniejszym terminie).

 

Co musisz wiedzieć przed wyjazdem:

 

  • Liczba osób w jednej wycieczce jest ograniczona do 30 osób. O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych na adres mailowy Spółdzielni Turystycznej „Turysta”: turysta@turysta.katowice.pl
  • Udział w wycieczkach z oferty „Kolej na Beskidy” jest potwierdzeniem akceptacji niniejszego Regulaminu i załącznika Spółdzielni Turystycznej „Turysta”.

 

Kolej na Beskidy plakat

 

Sprawdź naszą ofertę na turystyczne wyjazdy z Kolejami Śląskimi:

 

▼ Podaj dalej ▼