Akcja „Kolej na Muzeum” przedłużona do końca października

Przez całe wakacje bilety do Muzeum Śląskiego w Katowicach można było kupić 20 procent taniej. Wystarczyło mieć ze sobą bilet na pociąg Kolei Śląskich. Wbrew pierwotnym założeniom – koniec września nie oznacza zakończenia tej promocji.

 

Bilety z 20-procentową zniżką na wstęp do Muzeum Śląskiego będzie można zakupić do końca października. Tym samym będą one dostępne przez dodatkowy miesiąc dłużej. Nabyć może je każdy, kto okaże kasjerowi w muzeum ważny w danym dniu bilet na pociąg Kolei Śląskich – jednorazowy lub okresowy, którego relacja obejmuje stację Katowice.

W październiku w Muzeum Śląskim będzie można zobaczyć zarówno wystawy stałe i czasowe, jak i wernisaże. Będą również organizowane warsztaty i spotkania dla dzieci i młodzieży, rodzin oraz seniorów. Szczegółowe informacje na temat programu można znaleźć na stronie internetowej Muzeum Śląskiego.

Mamy nadzieję, że wydłużenie promocji zachęci kolejne osoby z różnych zakątków regionu do podróżowania pociągiem i odwiedzenia Muzeum Śląskiego w Katowicach.